کارگاه تئاتر کودک و نوجوان

کارگاه تئاتر کودک و نوجوان

کارگاه تئاتر کودک و نوجوان 150 150 آکادمی تئاتر ابوالحسنی

🎭🎭🎭نقش تئاتر در آموزش مهارت های زندگی به کودکان: خودآگاهی، روابط بین‌فردی، ارتباط، تفکر نقادانه، تفکر خلاق، تصمیم‌گیری، حل مسئله، مقابله با فشار، مقابله با هیجان‌های ناخوشایند، همدلی.
🎭🎭🎭در نمایش خلاق نیز موضوع‌هایی چون: رهایی از تنش، راه‌های حل مسئله‌ی ابراز خود و مقابله با کمرویی، شناخت خود، هم‌دلی، هم‌فکری و… مطرح می شود.

#کارگاه_تئاتر_کودک_و_نوجوان
در سه سطح( خردسال،کودک، نوجوان)
#آموزشگاه_هنرهای_نمایشی_ابوالحسنی
تلفن:۰۹۱۱۹۰۱۰۵۰۲
مکان: بابل، خیابان مدرس، روبروی شش دری، ساختمان حسن پور، طبقه ی دوم
@AbolHasani_ins
www.abolhasaniacademy.ir

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی با هدف آموزش مهارت‌های لازم به هنرجویان و موفقیت آنان در عرصه ی رقابت با چهره های نام آشنا و حرفه ای همکاری کرده است . بسیاری از فارغ التحصيلان موسسه اینک در زمینه‌ی حرفه اي رشته خود شناخته شده‌اند و موسسه پيوسته تلاش مي كند تا تئاترهایی ایرانی با استعدادهای جدید تولید کند.

هنرجویان در این آموزشگاه به سه مقطع :مقدماتی-متوسط و حرفه ای تقسیم میشوند .

در پایان هر دوره (یک سال و شش ماه) به هنرجویان مدرک معتبر پایان دوره تعلق میگیرد.