A comment For Well

A comment For Well

A comment For Well 1800 1200 آکادمی تئاتر ابوالحسنی

One viewer’s opinion about the Well play in Babol.

می خوام راجع به یه نمایش که امروز به انگلیسی توی بابل، تو شمال ایران، دیدم صحبت کنم. این اولین نمایش انگلیسی تو این منطقه ست و توسط عباس ابوالحسنی کارگردانی شده و عنوانش «چاه» هست. قصد ندارم راجع به داستانش صحبت کنم، چون نمی خوام داستانش لو بره، اما واقعن ازش خوشم اومد. خصوصن از این خوشم اومد که علی رقم اینکه توی یه سالن کوچیک اجرا شده بود، اما برای موضوع داستان کاملن مناسب بود. در مورد بازیگرا، دو تا بازیگر وجود داشت پس نمایش شلوغی نبود، ولی به هر حال بازیگریش واقعن عالی بود. همچنین طراحی صحنه هم به نظرم خیلی جالب بود. واقعن پیشنهاد می کنم که ببینیدش. همچنین خیلی جالبه که متن این نمایش در اصل انگلیسی نیست، بلکه فارسیه و توسط علیرضا توانا نوشته شده که در حال حاضر در تهران هستن. پس خیلی جالبه که این نمایش هم به انگلیسی و هم البته به فارسی اجرا میشه. پیشنهاد می کنم حتمن این نمایشو ببینید.

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی با هدف آموزش مهارت‌های لازم به هنرجویان و موفقیت آنان در عرصه ی رقابت با چهره های نام آشنا و حرفه ای همکاری کرده است . بسیاری از فارغ التحصيلان موسسه اینک در زمینه‌ی حرفه اي رشته خود شناخته شده‌اند و موسسه پيوسته تلاش مي كند تا تئاترهایی ایرانی با استعدادهای جدید تولید کند.

هنرجویان در این آموزشگاه به سه مقطع :مقدماتی-متوسط و حرفه ای تقسیم میشوند .

در پایان هر دوره (یک سال و شش ماه) به هنرجویان مدرک معتبر پایان دوره تعلق میگیرد.