تکنیک بازیگری
در دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی
تربیت حس
در دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی
بدن بازیگر
در دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی
نوشتن خلاق
در دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی
کارگاه آموزشی تربیت حس

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . این موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی  بازیگری حرفه‌ای، دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی با هدف آموزش مهارت‌های لازم به هنرجویان و موفقیت آنان در عرصه ی رقابت با چهره های نام آشنا و حرفه ای همکاری کرده است . بسیاری از فارغ التحصیلان موسسه اینک در زمینه‌ی حرفه ای رشته خود شناخته شده‌اند و موسسه پیوسته تلاش می کند تا تئاترهایی ایرانی با استعدادهای جدید تولید کند.

هنرجویان در این آموزشگاه به سه مقطع :

مقدماتی

متوسط

و حرفه ای تقسیم میشوند .

در پایان هر دوره (یک سال و شش ماه) به هنرجویان مدرک معتبر پایان دوره تعلق میگیرد.

 

کارگاه ها و کلاس ها :

در آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی کلاس‌ها و کارگاه‌هایی با کیفیت بالا با حضور نویسنده‌ها، منتقدان و فعالان حرفه‌ایِ فرهنگ و هنر ایرانی برگزار می‌شود. کلاس‌های مختلف، از کارگاه‌های خلاق گرفته تا کلاس‌های تخصصی، همه در جهت دستیابی جوانان ایرانی به دانش و تخصص فرهنگی و هنری است.

برخی از کارگاه‌های آموزشگاه ابوالحسنی از گذشته تا کنون عبارتند از:

  • بازیگری تئاتر و سینما(ویژه ی بزرگسالان) شامل
  • شاهنامه خانی
  • بدنِ بازیگر
  • تئاتر درمانی
  • تربیت حس؛
  • نوشتن خلاق
  • تخیل
  • فن بیان
  • تکنیک بازیگری
  • اتود های کلاسی

(عباس ابوالحسنی )

………………………………………………………………

تئاتر کودک :

سپیده زین العابدینی

………………………………………………………………

فن بیان و گویندگی:

علی دنیوی ساروی

………………………………………………………………

کارگاه بازی برای دوربین:

علیرضا توانا

………………………………………………………………

کارگاه بازیگری نوجوان :

علی محمدی حاجی

………………………………………………………………

کارگاه بیان و گویندگی :

افسون نامداری

…………………………………………………………….

کارگاه بازیگری کودک و نوجوان :

هدی عصمتی

 

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی با هدف آموزش مهارت‌های لازم به هنرجویان و موفقیت آنان در عرصه ی رقابت با چهره های نام آشنا و حرفه ای همکاری کرده است . بسیاری از فارغ التحصيلان موسسه اینک در زمینه‌ی حرفه اي رشته خود شناخته شده‌اند و موسسه پيوسته تلاش مي كند تا تئاترهایی ایرانی با استعدادهای جدید تولید کند.

هنرجویان در این آموزشگاه به سه مقطع :مقدماتی-متوسط و حرفه ای تقسیم میشوند .

در پایان هر دوره (یک سال و شش ماه) به هنرجویان مدرک معتبر پایان دوره تعلق میگیرد.