تاول

نوشته علیرضا توانا و به کارگردانی سعید زین‌العابدینی

نمایش “تاول” نوشته علیرضا توانا و به کارگردانی سعید زین‌العابدینی از ۲۷ اردیبهشت‌ماه 1388در بابلسر روی صحنه رفت..

به گزارش سایت ایران تئاتر این نمایش در مدرسه فرهنگی مولف تهیه شده و به بررسی سه زندگی در یک مثلث نافرجام می‌پردازد.
مسعود پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شود و طی ملاقاتی با نگین در می‌یابد که در زندانی بزرگتر اسیر شده ‌و این ملاقات با شهرام، شوهر نگین که یک نظامی است، رنگ دیگری به خود می‌گیرد.
بازیگران این نمایش،‌ عباس ابوالحسنی، آرمان سلطان‌زاده و مینو طوسی هستند..

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌

آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی در بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان به طور مرتب به نامنویسی از علاقه‌مندان رشته‌های مختلف هنرهای نمایشی میپردازد . اين موسسه در سال۱۳۸۶،به منظور توسعه‌ و تمرکز بر دوره‌های طولانی مدت و کارگاه‌های منسجم آموزشیِ جنبه‌های مختلفِ سینما، تئاتر وهنرهای مربوط به آنها،تأسیس گردید. از زمان شروع دوره‌ی بازیگری حرفه‌ای، دوره‌های آموزشی آموزشگاه ابوالحسنی با هدف آموزش مهارت‌های لازم به هنرجویان و موفقیت آنان در عرصه ی رقابت با چهره های نام آشنا و حرفه ای همکاری کرده است . بسیاری از فارغ التحصيلان موسسه اینک در زمینه‌ی حرفه اي رشته خود شناخته شده‌اند و موسسه پيوسته تلاش مي كند تا تئاترهایی ایرانی با استعدادهای جدید تولید کند.

هنرجویان در این آموزشگاه به سه مقطع :مقدماتی-متوسط و حرفه ای تقسیم میشوند .

در پایان هر دوره (یک سال و شش ماه) به هنرجویان مدرک معتبر پایان دوره تعلق میگیرد.